środa, 24 grudnia 2014

Paczka od Marcina Rosłonia

Witajcie. Dzisiaj bardzo świąteczna notka, ale najpierw pokażę wam paczkę którą otrzymałem od byłego zawodnika Legi Warszawa a obecnie dziennikarza Canal Sport :D Bardzo chciałem otrzymać autograf Pana Marcina który jest moim ulubionym komentatorem, dlatego też postanowiłem napisać do Pana Marcina na Facebooku. Myślałem że Pan Marcin nie odpiszę ale po ponad miesiącu otrzymałem wiadomość, że wyślę mi swój autograf :) Byłem bardzo zadowolony. Po około dwóch tygodniach w skrzynce znalazłem awizo , a już wieczorem cieszyłem się z wielkiej i niesamowitej paczki ! Otrzymałem autograf Pana Marcina oraz plakietkę z meczu Ligi Mistrzów Bayern vs Manchester City i autograf na plakietce. Otrzymałem także autograf od wielkiej gwiazdy i żywej legendy Legi Warszawa od Pana Lucjana Brychczego. Jestem mega ale to mega szczęśliwy z tej paczki ponieważ otrzymałem autograf od mojego ulubionego dziennikarza sportowego oraz plakietkę Ligi Mistrzów i autograf żywej legendy !

Lucjan Brychczy urodził się 13 czerwca 1934 roku. Jego pierwszym klubem był  Pogoń Nowy Bytom gdzie rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną. Jego następnym klubem był ŁTS Łabędy Gliwice gdzie grał przez pięć lat po czym dostał ofertę od Piasta Gliwice. Po roku czasu w związku ze służbą wojskową przeniósł się do Legi Warszawa gdzie grał aż do 1972 roku po czym został trenerem. Lucjan Brychczy jest też drugim najlepszym strzelcem w historii najwyższych ligowych rozgrywek w Polsce. Strzelił 182 bramki. Był kapitanem reprezentacji Polski oraz olimpijczykiem. Obecnie jest zastępcą trenera Legi Warszawa a także Honorowym Prezesem klubu. Do dziś Pan Lucjan ma wielki szacunek i popularność wśród Polskich kibiców ale nie tylko.

Na koniec chciałbym wam życzyć Zdrowych i radosnych świąt Bożego narodzenia, aby każdy dzień był dla was radosny w nowym roku oraz wymarzonych autografów i wypchanych skrzynek !!!

              Jeszcze raz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Dawid ! ;)

                                                              Na koniec zdjęcia :D
4 komentarze:

  1. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Ci bardzo ;) Jestem za ;) już dodaję :D

      Usuń